Školský rok 2017/2018

Fyzikálna olympiáda

Okresné kolo
Kategória E
 1. miesto  Adam Garafa IX. A
 2. miesto  Matúš Vysoký IX. A
3. miesto  Samuel Elischer IX. A
4. miesto  Jaroslav Birka IX. A
Kategória F
1. miesto  Karol Jakubčák VIII. B
2. miesto  Pavol Liščinský VIII. A

Náboj Junior

24. novembra 2017 sa konala medzinárodná matematicko-fyzikálna súťaž Náboj Junior, ktorej sa zúčastnili 2 naše družstvá v zložení : A.družstvo : Adam Čabrák, Samuel Elischer, Matúš Masrna a Erik Novák, družstvo B : Adam Garafa, Matúš Bucher, Jaroslav Birka a Matúš Vysoký.

Náboj je súťaž pre štvorčlenné tímy žiakov druhého stupňa základnej školy. Celá súťaž trvá 120 minút, počas ktorých sa tímy snažia vyriešiť čo najviac úloh. V náboji nejde o bezhlavú aplikáciu už nadobudnutých vedomostí. Úlohy vyžadujú istú dávku invencie a dôvtipu.

Družstvo A sa medzi košickými školami umiestnilo na 1. mieste a družstvo B na 2. mieste.

Výsledková listina

Fotoalbum

 

Školské roky 2015/2016 a 2016/2017

Školský rok 2016/2017

Fyzikálna olympiáda
Krajské kolo
Kategória E 2. miesto  Norbert Micheľ 9.A
13. miesto  Jakub Mandzák 9.A
Okresné kolo
 Kategória E  2. miesto  Jakub Mandzák 9. A
 3. miesto  Norbert Micheľ 9. A
 Kategória F  1. miesto  Adam Garafa 8. A

Školský rok 2015/2016 

 Fyzikálna olympiáda               

 Okresné kolo

       kategógia E

 1.miesto   Matej Hanus, IX.A
 2.miesto  Radovan Lascsák, IX.B
 3.miesto  Tomáš Chovančák, IX.B
 4.miesto  Michal Masrna, IX.B
 5.miesto  Matej Tarča, IX.B

 Okresné kolo

       kategógia F

 1.miesto  Jakub Madzák, VIII.B
 2.miesto

 Norbert Micheľ, VIII.A

 Krajské kolo FO

            kategógia E

 1.miesto  Matej Hanus, IX.A
 3.miesto  Michal Masrna, IX.B
 5.miesto  Radovan Lascsák, IX.B
 10.miesto  Tomáš Chovančák, IX.B
 13.miesto  Matej Tarča, IX.B

Školský rok 2014/2015

Fyzikálna olympiáda               

Okresné kolo

kategógia E

1.miesto Melicher Martin 9.A
2.miesto Miščík Radomír 9.A

Okresné kolo

kategógia F

1.miesto Radovan Lascsák 8.B
2.miesto

Hanus Matej 8.A

3.miesto Masrna Michal 8.B
4.miesto Chovančák Tomáš 8.B
5.miesto Sabovčík Róbert 8.A
6.miesto Patrik Jakub 8.A

7.miesto

Tarča Matej 8.B

 

Krajské kolo FO

kategógia E

1.miesto Melicher Martin 9.A
4.miesto

Miščík Radomír 9.A

 

Krajské kolo 

Čo vieš o hviezdach

3. miesto  Adam Varinský 5.A 
1. miesto

 Radovan Lascsák 8.B

Celoslovenské  kolo 

Čo vieš o hviezdach 

19. miesto Adam Varinský 5.A        
3. miesto

Radovan Lascsák 8.B

 

Školský rok 2013/2014

 
Fyzikálna olympiáda  
 obvodné kolo        
kategória E   1. miesto Nikola Svetozarov IX.A
    2.-3. miesto Matej Genči IX.A
    2.-3. miesto Natália Tóthová IX.A
         
kategória F   1. miesto Martin Melicher VIII.A
    2. miesto Jakub Kučerák VIII.A
    3. miesto Šimon Juhás VIII.A
         
krajské kolo        
kategória E   4. miesto Natália Tóthová IX.A
    10. miesto Matej Genči IX.A
    18. miesto Nikola Svetozarov IX.A

 

 

 

Šk. rok : 2012/2013

Čo vieš o hviezdach  
celoslovenské kolo      
    2. miesto Radomír Lascák VI.B
Fyzikálna olympiáda  
 obvodné kolo        
kategória E   1. miesto Juraj Mičko IX.A
    2. miesto Daniel Koľ IX.A
    3. miesto Jakub Genči IX.A
         
kategória F   1. miesto Peter Fačko VIII.B
    2. miesto Nikola Svetozarov VIII.B
         
         
krajské kolo        
kategória E   10. miesto Juraj Mičko IX.A
    14. miesto Daniel Koľ IX.A

Fotogaléria

Kontakt

  • Základná škola, Krosnianska 4, Košice
    Krosnianska č. 925/4, 040 22 Košice
  • +421 55 671 57 19 (spojovateľka)
    +421 903 716 719 (riaditeľka školy)
    +421 950 293 215 (školská psychologicka) - kontaktovať je možné po 13.00 h

Mapa