Školský rok 2020/2021

Darček pre starých rodičov

Deti v VI. oddelení tradične pripravili svojim starým rodičom  prekvapenie. Malý ale milý darček - fotorámik. Mesiac október je mesiacom úcty k starším. ĎAKUJEME za vašu starostlivosť, lásku, múdrosti a skúsenosti. Babkám a dedkom náš darček iste vyčarí úsmev na tvári.

Mgr. Jana Hodorovská, vychovávateľka ŠKD, VI. oddelenie

Pozrite si fotoalbum...

 


Deň zdravej výživy

V piatok 16.10.  2020 sme si v rámci  Dňa zdravej výživy popoludní prečítali zaujímavosti o mrkve. Dozvedeli sme sa, aká je pre nás táto zelenina zdravá, ktorá sa v našich končinách pestuje už 400 rokov. Z farebných papierov si  deti vyrobili veselé mrkvičky a domov si odniesli aj zdravé recepty na mrkvový šalát a koláčik. 

Mgr. Jana Hodorovská, vychovávateľka ŠKD, VI. oddelenie

Pozrite si fotoalbum...

 


 

Deň mlieka

Deň mlieka sme si pripomenuli aj v II. oddelení s deťmi z I.B triedy. Rozprávali sme sa o tom, odkiaľ sa k nám mlieko dostáva, aké dobroty sa z mlieka vyrábajú a prečo by sme mali piť mlieko. Deti si vyrobili aj zápisník Moja kravička, kde si kreslili mliečne výrobky, ktoré poznajú a majú ich rady. V triede sme si spoločne urobili výstavku ich zápisníkov.

Eva Boslaiová, vychovávateľka ŠKD, II. odd.

 

 


Jesenné popoludnie

Príjemnú jesennú atmosféru sme si vytvorili v I. oddelení prostredníctvom tvorivých aktivít. Z rolky toaletného papiera sme vyrobili krásne líšky. Odreagovali sme sa pri modelovaní ježka z plastelíny. Na kartón sme si lepením vytvorili jesenné lesné zátišie a prváci si pecvičili správny úchop farbičky pri kreslení kvapiek dažďa. Aktivitami nás sprevádzala pesnička: "Gaštan spadol".

Miriam Lovičová, vychovávateľka ŠKD, I. odd.

 

                                 Pozrite si fotoalbum...


 

Fotogaléria

Kontakt

  • Základná škola, Krosnianska 4, Košice
    Krosnianska č. 925/4, 040 22 Košice
  • +421 55 671 57 19 (spojovateľka, hospodárka školy)
    +421 903 716 719 (riaditeľka školy)
    +421 950 293 215 (školská psychologicka) - kontaktovať je možné po 13.00 h, v čase prerušeného vyučovania od 9.00 h

Mapa