2015/2016

Športovo-branný pretek

V piatok 24.6.2016 sa uskutočnila tradičná športovo-branná súťaž pre žiakov ŠKD. Svoju zručnosť a vedomosti dokazovali v 4-členných družstvách. Po vyznačenej trase plnili rôzne úlohy.Tí najlepší boli odmenení vecnými cenami.

Pozrite si fotoalbum...

Bubliny

Vo štvrtok 23. júna 2016 pripravil ŠKD pod vedením p. vychovávateľky E. Boslaiovej pre žiakov 1.- 4.ročníka tradičnú súťaž v ťahaní bublín. Deti, ktorým sa podarili tie najdlhšie bubliny, získali vecné odmeny.

Pozrite si fotoalbum...

Deň rodiny

Dňa 20. mája 2016 sa v ŠKD uskutočnilo kreatívne popoludnie pri príležitosti Dňa rodiny. Pod vedením vychovávateliek A. Margovej a V. Vančovej tvorili deti básničky, príbehy a výtvarné práce s touto tématikou. Na záver si spoločne pochutili na ovocnej torte, ktorú si sami vyzdobili.

Pozrite si fotoalbum...

Vernisáž detských prác

Deti z ŠKD sa pod vedením vychovávateľky Marty Juraševskej zúčastnili vernisáže výstavy výtvarných prác mestskej výtvarnej súťaže detí MŠ, ZŠ, ZUŠ a CVČ na tému: Krásne a zdravé Košice."Podujatie pod záštitou poslankyne EU parlamentu Mgr. Moniky Smolkovej a primátora mesta Košice MUDr. Richarda Rašiho, PhD. Z množstva výtvarných prác boli ocenení aj naši žiaci: Mirka Margetinová zo IV.D a Ľuboš Bucher zo VI.A triedy. Po krátkom programe boli tí najlepší odmenení vecnými cenami a diplomami.

Pozrite si fotoalbum...

Máj, máj...

Máj, máj, máj zelený pod oblôčkom sadený... Zdobili deti 1. a 2. oddelenia ŠKD.

Pozrite si fotoalbum...

Beseda s MUDr. Karáskom

Dňa 27. apríla 2016 sa v ŠKD uskutočnila beseda s MUDr .Karáskom. Žiaci sa mali možnosť bližšie zoznámiť so stavbou ľudského tela a dozvedieť sa, ako  ochrániť svoje zdravie a poskytnúť prvú pomoc.

Pozrite si fotoalbum...

Čarovná jar

Deti z I. oddelenia pod vedením vychovávateľky J. Hodorovskej zažili  jedno tvorivé popoludnie pod názvom "Čarovná jar." Spoločne tvorili rozkvitnuté stromy, jarné kvietky a roztomilé bociany...

Pozrite si fotoalbum..

Jarné inšpirácie

V čase predveľkonočných aktivít prebiehajú v oddeleniach ŠKD rôzne kreatívne popoludnia. Najprv si žiaci k sviatku MDŽ pripravili z papiera pre svoju mamku kytičky, ktoré vložili do svojej "vystrihnutej ruky" z farebného papiera. No a pretože jar je predo dvermi, nechýbajú ani rôzne veľkonočné dekorácie. Naši malí si tak pod vedením vychovávateliek M. Juraševskej, E.Boslaiovej i A.Margovej vyrobili tieto krásne jarné venčeky, veľkonočného zajačika i vyzdobené veľkonočné vajíčka technikou patchwork a iné krásne veci.

Pozrite si fotoalbum...

Aktivity 2. oddelenia

2. oddelenie pod vedením vedúcej vychovávateľky Anny Jánošíkovej robí počas školského roka množstvo zaujímavých aktivít. Tu je iba malá ukážka: Návšteva Planetária, Cukráreň Aida, Mikuláš, Miss a Boy 2.odd.,Výroba maškrty- torty, Dóm Sv.Alžbety...

Pozrite si fotoalbum...

Z tvorby detí

Z tvorby detí z VIII. oddelenia ŠKD.

Pozrite si fotoalbum...

Karneval

Každoročne sa v jedno fašiangové popoludnie stretnú princezné, ježibaby, rytieri, piráti, zvieratká a iné masky na karnevale, ktorý organizujú vychovávateľky ŠKD. O zábavu sa postaral ujo Ľubo, ktorý svojimi pesničkami roztancoval všetkých.

Pozrite si fotoalbum...

Zima v našom lese

Takto si užívali zimu deti z 8. oddelenia ŠKD. Pozrite si fotografie skvelej fotografky Marty Juraševskej.

Pozrite si fotoalbum...

Svet plazov a hmyzu

Dňa 11. decembra 2015 zavítal medzi žiakov ŠKD pán Brda, aby priblížil deťom svet plazov a hmyzu. Tí najodvážnejší sa mohli niektorých  živočíchov aj dotknúť.

Pozrite si fotoalbum...

Deň jabĺk

Žiaci ŠKD si pripomenuli dňa 20. októbra 2015  "Deň jabĺk."  Vtipné básničky, jabĺčkové obrázky, ale hlavne ochutnávka jablkových dobrôt prispeli k oslave tejto zdravej pochúťky.

Pozrite si fotoalbum...

Zábavné popoludnie

Zábavné popoludnie s dobrou hudbou a množstvom súťažno-zábavných disciplín pripravili vychovávateľky pre deti ŠKD.

Pozrite si fotoalbum...

Jesenné popoludnie

Každý deň  využívajú deti navštevujúce ŠKD pekné jesenné počasie na aktívny pohyb v prírode.V piatok si žiaci zasúťažili v športových disciplínach ako je hod granátom či v  skákaní cez švihadlo....Najšikovnejší boli odmenení vecnými cenami.

Pozrite si fotoalbum...

Minimaratón

Tradičný minimaratón si 6. októbra 2015 zabehali aj žiaci navštevujúci ŠKD.

Pozrite si fotoalbum...

Sokoliar

Aj túto jeseň zavítal na našu školu sokoliar so svojimi krásavcami. Vo štvrtok 1.októbra tak spríjemnil popoludnie deťom navštevujúcim ŠKD .

Pozrite si fotoalbum...

Fotogaléria

Kontakt

  • Základná škola, Krosnianska 4, Košice
    Krosnianska č. 925/4, 040 22 Košice
  • -

Mapa