2016/2017

Správa o činnost PK telesnej a športovej výchovy za š.r. 2016/2017

Aj v školskom roku 2016/2017 sa žiaci našej školy úspešne zúčastňovali športových súťaží nielen na miestnej, ale aj na celoštátnej úrovni. Podrobné zhodnotenie práce PK telesnej a športovej výchovy nájdete pod týmto odkazom.

Volejbal

Krajské kolo
 Chlapci 5. miesto Balogh Samuel, Bikar František, Bucher Matúš, Halász Martin, Király Richárd, Kovaľ Marko, Masrna Matuš, Miščík Tomáš, Racek Adam, Richnavský Ján, Šelemba Denis, Vysoký Matúš
Okresné kolo
 Dievčatá  1. miesto
Natália Vargovčáková 9.C, Viktória Sokolová 9.C
Sára Lemesányiová  8.A, Nikola Vagašová 8.B
Lucia Macková 8.B, Sophia Sabovčíková 7.A
Martina Farkašová  7.C
 Chlapci  1. miesto
Ján Richnavský 9.A, Richárd Király 9.B,
Adam Racek  9.B, Matúš Bucher 8.A
Marko Kovaľ 8.A, Matúš Masrna 8.A
Matúš Vysoký 8.A, Kristián Mihalik 8.B
Denis Šelemba 7.C, Ľuboš Bucher 7.A
Tomáš Vysoký  6.A
 Pozrite si fotoalbum

 

Basketbal

Okresné kolo
 Chlapci  1. miesto
Jakub Barkáč 9.A, Ján Richnavský 9.A, Adam Racek 9.B,  Richard Király 9.B, Matúš Bucher 8.A, Matúš Masrna 8.A, Matúš Vysoký 8.A, Samuel Lazarovský 8.B, Martin Halász 7.C
 Dievčatá  2. miesto
Natália Vargovčáková 9.C, Alexandra Dávidová  8.B,
Emma Hermannová  8.B,  Diana Baňačkai  7.A
Karin Girovská 7.C,  Martina Farkašová 7.C
Antónia Burkoňová 6.C,  Anna Lešková     6.C
Pozrite si fotoalbum

 

Cezpoľný beh

Okresné kolo

 fotogaléria...

 Chlapci

 1.miesto 

 Samuel Lazarovský 8.B, František Bikár 9.C, Tomáš Miščík 9.A

 Jednotlivci

 1.miesto  Samuel Lazarovský 8.B
 2.miesto  František Bikár 9.C

 Dievčatá

 2.miesto  Natália Vargovčáková 9.C, Girovská Karin, Farkašová Martina

Bedminton

Okresné kolo

 fotogaléria...

      

 Chlapci

 1.miesto   Ľuboš Bucher 8.A, Marco Kovaľ 8.A

 Dievčatá

 2.miesto  Simona Sabovčíková 9.A, Simona Horváthová 9.A 

Florbal

Okresné kolo  fotogaléria
Chlapci 2. miesto Barkáč Jakub 9.A, Bikar František 9.C, Kánássy Martin 9.A, Király Richárd 9.B, Lazarovský Samuel 8.B, Liščinský Pavol 7.B, Masrna Matuš 8.A, Miščík Tomáš 9.A, Racek Adam 9.B, Richavský Ján 9.A
Dievčatá 2. miesto
Baňačkai Diana, Dávidová Alexandra, Farkašová Martina, Girovská Karin, Hančikovská Ivonne, Jacková Simona, Kmecová Miriama, Palíková Alexandra, Pažinová Tereza, Sabovčíková Sophia, Tarčová Lenka

 

Futsal

Okresné kolo  fotogaléria
Chlapci 2. miesto Barkáč Jakub 9.A, Bikar František 9.C, Kánássy Martin 9.A, Király Richárd 9.B, Lazarovský Samuel 8.B, Masrna Matuš 8.A, Miščík Tomáš 9.A, Racek Adam 9.B, Vaľo Tomáš 9.B, Vysoký Matúš 8.A

 

Stolný tenis

Okresné kolo
Chlapci 4. miesto  Bak Maximilian 6.A,Rusiňak Matej 9.B, Smorada Adam 9.B
Dievčatá 3. miesto Lamešanyiová Sara 8. A, Sabovčíková Simona 9.A, Vargovčáková Natália 9.B

 

Šach

Okresné kolo
1. miesto  Micheľ Norbert 9.A 
2. miesto  Kanássy Martin 9.A
Krajské kolo
2. miesto  Micheľ Norbert 9.A
Majstrovstvá Slovenskej republiky
9. miesto  Micheľ Norbert 9.A

 

Gymnastika

Krajské kolo
 Dievčatá  Kategória B  4. miesto Eperješiová Tamara, Jánošíková Olívia, Sklyarová Anna, Staneková Rebeka, Vargová Ivana
 Dievčatá  Kategória C  4. miesto Girovská Karin, Lešková Anna, Lešková Barbora, Melicherová Kristína, Tutková Eva
Okresná kolo
  Dievčatá   Kategória B  1. miesto Eperješiová Tamara, Jánošíková Olívia, Sklyarová Anna, Staneková Rebeka, Vargová Ivana
  Dievčatá   Kategória C  1. miesto Girovská Karin, Lešková Anna, Lešková Barbora, Melicherová Kristína, Tutková Eva

 

Fotografie z rôznych športových súťaží v školskom roku 2016/2017

Naši žiaci sa v školskom roku 2016/2017 zúčastnili mnoých športových súťaží a väčšinou sa umiestnili na popredných miestach. V tomto fotoalbume nájdete fotografie z niiektorých z nich..

Malý futbal mladších žiačok

 
Fotoalbum
Okresné kolo 1. miesto 
1. Diana Baňačkai 7.A
2. Antónia Burkoňová 6.C
3. Lenka Tarčová 6.C
4. Anna Lešková 6.C
5. Sarah Soľárová 6.C
6. Miriama Kmecová 5.A
Krajské kolo 3. miesto
1.Diana Baňačkai 7.A
2.Karin Girovská 7.C
3.Antónia Burkoňová 6.C
4.Lenka Tačová 6.C
5. Anna Lešková 6.C
6. Sarah Soľárová 6.C
7. Natália Šlauková 6.C
8. Miriama Kmecová 5.A

 

Fotogaléria

Kontakt

  • Základná škola, Krosnianska 4, Košice
    Krosnianska č. 925/4, 040 22 Košice
  • +421 55 671 57 19 (spojovateľka)
    +421 903 716 719 (riaditeľka školy)
    +421 950 293 215 (školská psychologicka) - kontaktovať je možné po 13.00 h

Mapa