Súťaže MŠVVaŠ - 2015/2016

Atletika

Obvodné kolo

žiaci - fotogaléria...

 beh na 1000 m

 2.miesto  František Bikár VIII.D
 4.miesto  Damian Baňačkai VIII.A
 8.miesto  Pločica Peter IX.C

 skok do výšky

 3.miesto  Masrna Michal IX.B
 4.miesto  Damian Baňačkai VIII.A

 beh na 60 m

 2.miesto  Barkáč Jakub VIII.A
 5.miesto  Maršalek Lukáš IX.C
 8.miesto  Zimovčák Peter IX.B

 beh na 300 m

 3.miesto   Barkáč Jakub VIII.A

 skok do diaľky

 1.miesto  Zimovčák Peter IX.B
 2.miesto  Maršalej Lukáš IX.C
 6.miesto  Pločica Peter IX.C

 hod guľou

 1.miesto  Sabovčík Róbert IX.A
 6.miesto  Michal Masrna IX.B

 hod kriketkou

 1.miesto  Mravec Benjamín IX.B
 2.miesto  Sabovčík Róbert IX.A

Futbal - mladší žiaci

Obvodné kolo

 fotogaléria...

 mladší žiaci

 2.miesto

 Masrna Matuš 7.A, Vysoký Matuš 7.A, Kovaľ Marko  7.A, Šelemba Denis 6.B, Prevužňák Ondrej 6.B,  Lazarovský Samuel 7.B. Duňa M. 5.D

Krajské kolo

 
   7.miesto  Duňa Matúš 5.D, Halász Martin 6.D, Kalivoda Samuel 5.B, Lazarovský Samuel 7.B, Masrna Matúš 7.A, Mušinský Filip 5.C, Prevužňák Ondrej 7.B, Stolár Maximilián 5.D, Šelemba Denis 6.B, Vysoký Matúš 7.A

Vybíjaná

Obvodné kolo
 žiačky

fotogaléria...

2. miesto

L.Macková 7.B, A.Dávidová 7.B,S. Verebesová 7.B, N. Vagášová 7.B,S. Jacková 7.A, D.Baňačkai 6.A, K.Girovská 6.C, S.Sabovčíková 6.B, L. Tarčová 5.D, E. Bérešová 5.D, A. Burkoňová 5.D

Volejbal

 Obvodné kolo
 žiačky

 

 2. miesto 

 E.Dronzeková 8.C, L. Repová 8.C, N.Vargovčáková 8.D,  V.Sokolová 8.D,S. Sabovčíová 8.B, G. Genčiová 8.B A.  Dávidová 7.B, S. Lemesanyová 7.A

 Obvodné kolo
 žiaci

 1. miesto

 Bačo Matej, IX.B, Chovančák Tomáš, IX.B,  Masrna  Matúš, VII.B, Masrna Michal IX.B,  Mravec Benjamín  IX.B, Paľovčík Patrik IX.A, Pločica Peter IX.C,  Sabovčík Róbert IX.A, Tarča Matej IX.B

 Krajské kolo
 žiaci

 4.miesto

 Bačo Matej, IX.B, Chovančák Tomáš, IX.B,  Masrnav Matúš, VII.B, Masrna Michal IX.B,  Mravec Benjamín  IX.B, Paľovčík Patrik IX.A, Pločica Peter IX.C,  Sabovčík Róbert IX.A, Tarča Matej IX.B

Basketbal

 Obvodné kolo
 žiačky

 fotoalbum...

 2. miesto 

 A.Dávidová 7.B E.Dronzeková 8.C,E.Hermannová,7.B  M.Jendrichovská 8.C, S.Sabovčíková 6.A, V.Sokolová  8.D, N.Vargovčáková 8.D, S.Vrbová 8.A

 Obvodné kolo
 žiaci

 3.miesto

 Bačo Matej IX.B, Barkč Jakub VIII.A, Chovančák Tomáš IX.B, Királyi Róbert IX.C, Lazarovský Samuel VII.B, Maršalek Lukáš IX.C, Masrna Matúš VII.A, Masrna Michal IX.B, Pločica Peter IX.C, Sabovčík Róbert IX.A, Tarča Matej IX.B, Vertaľ Jakub IX.B

Stolný tenis

 

 Pozrite si fotoalbum...

 Obvodné kolo
 žiačky

 3. miesto 

 E.Dronzeková 8.C, N.Vargovčáková 8.D,
 Lemesányiová 7.A

 Obvodné kolo
 žiaci

 4. miesto

 T.Chovančák 9.B, R.Lascák 9.B, B.Mravec 9.B,  M.Rusiňák 8.C

Bedminton

 

 Pozrite si fotoalbum...

 Obvodné kolo 
 žiačky

 2. miesto  S.Sabovčíková 8.B, S.Horváthová 8.A 

 Obvodné kolo
 žiaci

 1. miesto  R.Sabovčík 9.A, B.Mravec 9.B

 Krajské kolo
 žiaci

 1. miesto  R.Sabovčík 9.A, B.Mravec 9.B      fotogaléria...

 M - SR
 žiaci

 1. miesto  R.Sabovčík 9.A, B.Mravec 9.B      fotogaléria...

Cezpoľný beh

 Obvodné kolo 
 žiačky

 2. miesto   N.Vargovčáková 8.D, L.Repová 8.C, S. Lemesanyová 7.A

 Obvodné kolo
 žiaci

 2. miesto  J.Barkáč 8.A, M.Masrna 9.B, B.Mravec 9.B

Vybíjaná - mladší žiaci

 obvodné kolo

1.miesto  Yarden Cohen 4.A, Klaudia Kleinová 4.C, Miriama Kmecová  4.A, Katarína Kuncová 4.B, Matej Ondik 4.C, Nina  Pacholská 4.B, Michal Pirčák 4.C, Martin Šedovič 4.B,  Vratko Varga 4.D, Ivana Vargová 4.C, Daniela Vasillišinová  4.C, Collin Callaghan 4.C, Samuel Heidecker 4.C

 krajské kolo

 výsledková  listina 

 fotogaléria...

4.miesto  Yarden Cohen 4.A, Klaudia Kleinová 4.C, Miriama Kmecová  4.A, Katarína Kuncová 4.B, Matej Ondik 4.C, Nina  Pacholská 4.B, Michal Pirčák 4.C, Martin Šedovič 4.B,  Vratko Varga 4.D, Ivana Vargová 4.C, Daniela Vasillišinová  4.C, Lukáš Jacko 4.B

Futsal

obvodné kolo

fotogaléria...

1.miesto Barkáč J., Sabovčík R., Masrna M., Tarča M., Bikár F, Vaľo T., Miščík T.

Florbal - žiaci

obvodné kolo

2.miesto Barkáč J., Sabovčík R., Masrna M., Tarča., Mravec B., Richnavský J., Paľovčík P., Miščík T., Vertaľ J., Balogh S., Király R., Racek A.

OXDOG Florbal cup  

                                                                                                 fotogaléria...

starší žiaci

2.miesto Barkáč J., Sabovčík R., Masrma M., Tarča M., Mravec B., Richnavský J., Paľovčík P., Miščík T., Vertaľ J.Balogh S., Király R., Racek A.

mladší žiaci

1.miesto Masrna M., Vertaľ J.,Halász M., Šelemba D.,Leščinský P.,Orosz O., Lukáč P.

Šach

 obvodné kolo

 fotogaléria...

 1.miesto  Micheľ Norbert, VIII.A
 2.miesto  Kanássy Martin, VIII.B
 3.mieto  Antoš Martin, II.A

 krajské kolo

 1.miesto  Micheľ Norbert, VIII.A                   fotogaléria...

 

Fotogaléria

Kontakt

  • Základná škola, Krosnianska 4, Košice
    Krosnianska č. 925/4, 040 22 Košice
  • +421 55 671 57 19 (spojovateľka)
    +421 903 716 719 (riaditeľka školy)
    +421 950 293 215 (školská psychologicka) - kontaktovať je možné po 13.00 h

Mapa