DOKUMENTY ŠKD A ORGANIZÁCIA ČINNOSTI

Príspevok na čiastočnú úhradu nákladov v ŠKD

Poplatky ŠKD za mesiace september, október, november, december v sume 15,- € mesačne (spolu 60,- €) je potrebné zaplatiť najneskôr do 20. októbra 2023 na účet školy bankovým prevodom alebo poštovou poukážkou. Každý rodič vidí informácie o platbách, vrátane čísla účtu a variabilného symbolu v internetovej žiackej knižke (IŽK) - v časti komunikácia a platby.

Bankové spojenie

Banka:                     Prima banka a.s.
Číslo účtu:               0502984003/5600
IBAN:                       SK96 5600 0000 0005 0298 4003
Variab. symbol:       (IŽK, časť komunikácia - platby)
Poznámka, správa:  meno žiaka, trieda

Zákonný zástupca dieťaťa, ktorý má tri a viac detí vo veku povinnej školskej dochádzky, má nárok na zľavu 20% (mesačný príspevok 12 €) na základe žiadosti. Ak súrodenec uvedený v žiadosti nenavštevuje našu školu, je potrebné k žiadosti priložiť potvrdenie o návšteve školy.

Oddelenia v školskom roku 2022/2023

Bc. Lenka Hudecová

3.posch. III.D

Organizácia činnosti

Naša škola ponúka žiakom aktívne využiť čas mimo vyučovania v rámci Školského klubu detí (ŠKD).

• Výchovný program pre záujmové vzdelávanie ŠKD ZŠ Krosnianska, Košice
  • Vnútroškolský poriadok ŠKD

Prihlasovanie a odhlasovanie žiakov z ŠKD sa uskutočňuje na základe písomných žiadostí rodičov žiaka.

Režim dňa

600 -   800

Ranná služba – príchod žiakov do ŠKD - ranná služba (zberná trieda II.B - prízemie)

1140 - 1330

Relaxácia – hygiena, obed, odpočinková činnosť

1330 - 1430

Vychádzky – pohybové, námetové, športové hry

1430 - 1500

Záujmová činnosť – ako náhrada za krúžky - pobyt vonku, v prírode, v telocvični, na ihrisku, v školskej knižnici (spoločensko-vedná oblasť výchovy, environmentálno-prírodovedná oblasť výchovy, telovýchovná, zdravotná a dopravná oblasť výchovy, esteticko-výchovná oblasť výchovy, pracovno-technická oblasť výchovy)

1500 - 1545

Príprava na vyučovanie – didaktické hry, precvičovanie, písanie domácich úloh, čítanie, práca s náučnou literatúrou

1545 - 1600

Oddychová činnosť –  úprava tried, lavíc, aktoviek, relaxácia, zábavné aktivity

1610 - 1700

Dlhá služba – individuálne hry, čítanie kníh, časopisov, lúštenie osemsmeroviek, kreslenie, spoločenské a zábavné hry (zberná trieda II.B - prízemie)

Poznámka: Režim dňa sa denne prispôsobuje počtu vyučovacích hodín.